1a onas

jakość button

1c wspolpraca

 

 

 

 

 

 

 

O NAS

Edyta Sekuła zdjęcie

 

Edyta Sekuła

Jestem lekarką, specjalistką w zakresie diabetologii i chorób wewnętrznych, doradcą żywieniowym. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem otyłości, wszystkich typów cukrzycy, insulinooporności oraz edukacją żywieniową.
Pracowałam 12 lat w oddziale chorób wewnętrznych i endokrynologii z pacjentami ciężko chorymi, którzy mieli liczne powikłania chorób metabolicznych, którym być może udałoby się nawet zapobiec, gdyby na czas wdrożono odpowiednie działania profilaktyczne. Moja lekarska świadomość zatoczyła koło i wróciła do oczywistego początku: profilaktyka jest najważniejsza. Dlatego staram się uświadamiać pacjentom, że wczesna identyfikacja czynników ryzyka, pozwala  zapobiegać chorobom, a wczesne leczenie tych chorób – ich powikłaniom. W leczeniu ważne jest dla mnie indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta. Wierzę, że zmiany w stylu życia są możliwe w każdym wieku i w tym wyzwaniu staram się wspierać moich pacjentów.

 

Ewa Miłowicz zdjęcie

Ewa Miłowicz
Jestem dietcoachem, doradczynią rozwoju osobistego w nurcie Gestalt, pedagogiem. Odkąd pamiętam interesowała mnie psychologia, szczególnie humanistyczna i możliwości jakimi dysponuje każdy człowiek w zakresie rozwoju i zmiany.
Swoją wiedzę i umiejętności  nabywałam u Urszuli Mijakoskiej-prekursorki dietcoachingu w Polsce oraz w Szkole Counsellingu Gestalt Krakowie.  Nieustannie kształcę się, podnoszę swoje kwalifikacje i kompetencje –poprzez superwizje* i udział w szkoleniach i warsztatach. Moją wielką pasją jest podróżowanie, oraz wypiekanie słodkości nie koniecznie konwencjonalnych :-)
Zapraszam do spotkania.